درباره ما

خدمات خاص

خدمات آنلاین و شخصی دوزی زاگرس

شرکت زاگرس پوش در سال 1396 با راه اندازی فروش آنلاین خود این امکان جدید را برای راحتی و استفاده از خدمات آنلاین راه اندازی نمود تا در وقت، انرژی و هزینه های مخاطبان خود صرفه جویی کند. خدمت دیگری که در این سال برای تمامی مردم ایران فراهم شد بخش شخصی دوزی است که این امکان را به مخاطبین می دهد تمامی قسمت های محصول انتخابی خود را ویرایش یا شخصی نمایند تا محصولی با استاندارد های جهانی و سلیقه خود فرد آماده گردد. در این واحد شما می توانید از ابتدای انتخاب پارچه تا انتهای ست کردن تمامی محصولات مورد نظر تمامی مراحل را شخصی سازی نمایید..

  • محصولات با کیفیت
  • بهترین پشتیبانی مشتریان
  • 30 روز ضمانت بازگشت وجه

تیم ما

cms-img

توانمندی های زاگرس

این واحد در هر شیفت کاری 500 دست کت و شلوار، 600 عدد شلوار تک مردانه، 600 ثوب پیراهن، 250 دست مانتو شلوار و 250 دست کاپشن و لباس کار را با استفاده از مرغوب ترین مواد اولیه و ارائه دوخت تمام صنعتی، در بیست پنج نمایندگی فروش در سراسر کشور و پنج نمایندگی در تهران به هموطنان عزیز عرضه می دارد..

اطلاعات

شرکت زاگرس پوش واحدی صنعتی و نوین در عرصه تولید پوشاک کشور می باشد. این مجموعه بر این باور است که همچون سایر کشور های پیشرفته، رشد و اعتلای این صنعت به عنوان آخرین حلقه مفقوده تولیدات نساجی کشور با میزان ارزش افزوده و اشتغال زایی بالا، نقش تعیین کننده ای در توسعه پایدار کشور و عدم وابستگی به کشور های خارجی دارد و آتیه فرزندان عزیز و مسئولین دلسوز و وطن پرست و پشتکار خود و همچنین با بهره مندی از تکنولوژی روز کشورهای صاحب صنعت این رشته مانند: ایتالیا و آلمان یکی از مدرنترین کارخانه جات صنعتی تولید پوشاک کشور را با اشتغال زایی 400 نفر، راه اندازی نمایند.

گواهی های استاندارد

این شرکت مفتخر به کسب عنوان “واحد نمونه کشور در سال 1390 در بخش تولید پوشاک صنعتی” ، iso 9001  و برترین و بزرگترین شرکت تولید کننده البسه سازمانی کشور برگ سبز دیگری در پرونده کاری شرکت زاگرس پوش است که مؤید رضایتمندی مدیران و مسئولین محترم ادارات و بانک های سراسر کشور می باشد.

Recently Viewed

No products

Menu

Compare 0